Služby

Petra Geletová Banská Štiavnica vizionárka tarot numerológia

Cesta srdca

Je to meditačná cesta za svojou víziou, stíšenie sa v prírode. Prostredníctvom ticha a zadaných zámerov sa snažíme získať odpovede, kľúče k sebaurčeniu Kto som? Čo sa mám naučiť, vytvoriť? Aký je môj osobný príbeh?

Jedná sa o psychohygienu, uvoľnenie sa od stresu akéhokoľvek pôvodu, načerpanie síl do novej etapy realizácie. Všetko smeruje k harmonizácii osobného života, aby ste mohli viesť šťastnejší život plný lásky, zdravia a vitality. 

Čo vás čaká?
Na začiatku nájdeme vaše meditačné miesto v prírode. To, ktoré je pre vás ideálne.  Ujasníte si zámer. Aký cieľ chcete realizovať, uskutočniť, aký problém alebo životnú situáciu potrebujete vyriešiť, či posunúť ďalej.

Jedná sa o prácu so sebou v pokoji, pozorovanie prúdu myšlienok, až kým sa dostaví ticho – takzvaná prázdnota. Tá prinesie víziu.  V závere sa porozprávame, čo ste zažili, či sa ukázala vízia, ktorú chcete realizovať. Pomôžem vám ujasniť si ju.

CENA: 33 eur / hodina

Numerológia

Spoznávate zákutia vlastnej duše prostredníctvom Vášho dátumu narodenia. Dozviete sa dary zo dňa,s akým potencionálom, talentom ste sa narodili, čo treba rozvíjať aká profesia je pre Vás vhodná. Čo ste sa prišli naučiť, zvládnuť výzvy aby ste dosiahli úspešný radostný život.

Odhaľuje aký partner je pre Vás vhodný na spoločný život. Numerológia pomáha porozumieť vzťahom v rodine. Rodič – dieťa , Partner a partnerka, blízki priatelia kolegovia na pracoviskách. 

Osobná ročná vibrácia: približuje hlavnú tému v danom kalendárnom roku , ktorej sa treba venovať.

9 ročné životné cykly poukazujú ako sa rozvíjať, posúvať ku naplneniu životných cieľov, zámerov….

CENA: 50 eur (60 min. rozbor)

Petra Geletová Banská Štiavnica vizionárka tarot numerológia
Petra Geletová Banská Štiavnica vizionárka tarot numerológia

Výklad tarotu

Prostredníctvom tarotových kariet, môžete lepšie porozumieť situáciám v ktorých sa nachádzate. Dokážeme prísť na koreň problémov, prečo vznikli  a ako sa dajú riešiť ku spokojnosti všetkých zúčastnených. Ako nájsť lásku svojho života. Karty odhaľujú ako získať hojnosť na všetkých úrovniach existencie.

CENA: 20 eur (30 min. výklad)

Anjelské reiki

Počas terapie sa uvoľňujú blokácie na všetkých úrovniach bytia, času a priestoru. Dochádza k harmonizácií na fyzickej, psychickej a aj duchovnej úrovni.

Cena: 40 eur (60 min. terapia)

Anjelské reiki kurzy

Kurzy: 1. stupeň, 2. stupeň, 3. stupeň Majstrovský

Cena každého stupňa: 100 eur
Cena zahŕňa študijné materiály a samotné zasvätenie do Anjelskej Reiki, ktoré Vás priamo prepája s Anjelmi a Archanjelmi : Michaelom, Rafaelom, Gabrielom a Urielom.

Dozviete sa ako s Anjelmi komunikovať ako ich požiadať o liečenie seba a svojich najbližších.

Reiki sa venujem od roku 2013, kedy som bola zasvätená a v roku 2014 som sa stala majstrom Šambaly 1024. Tieto energetické systémy slúžia nielen na celkovú harmonizáciu ale sú aj výborné učebné nástroje na sebazdokonaľovanie ako viesť zdravý a spokojný život ako dosiahnuť osvietenie, blaženosť bytia. V roku 2023 som sa stala Veľmajstrom Budhovej Šambaly a v roku 2024 som dosiahla Majstrovský stupeň Reiki učiteľ .

Bude mi cťou Vás sprevádzať aj touto duchovnou cestou.