Služby

Petra Geletová Banská Štiavnica vizionárka tarot numerológia

Cesta srdca

Je to meditačná cesta za svojou víziou, stíšenie sa v prírode. Prostredníctvom ticha a zadaných zámerov sa snažíme získať odpovede, kľúče k sebaurčeniu Kto som? Čo sa mám naučiť, vytvoriť? Aký je môj osobný príbeh?

Jedná sa o psychohygienu, uvoľnenie sa od stresu akéhokoľvek pôvodu, načerpanie síl do novej etapy realizácie. Všetko smeruje k harmonizácii osobného života, aby ste mohli viesť šťastnejší život plný lásky, zdravia a vitality. 

Čo vás čaká?
Na začiatku nájdeme vaše meditačné miesto v prírode. To, ktoré je pre vás ideálne.  Ujasníte si zámer. Aký cieľ chcete realizovať, uskutočniť, aký problém alebo životnú situáciu potrebujete vyriešiť, či posunúť ďalej.

Jedná sa o prácu so sebou v pokoji, pozorovanie prúdu myšlienok, až kým sa dostaví ticho – takzvaná prázdnota. Tá prinesie víziu.  V závere sa porozprávame, čo ste zažili, či sa ukázala vízia, ktorú chcete realizovať. Pomôžem vám ujasniť si ju.

CENA: 33 eur / hodina

Numerológia

Spoznávate zákutia vlastnej duše prostredníctvom Vášho dátumu narodenia. Dozviete sa dary zo dňa,s akým potencionálom, talentom ste sa narodili, čo treba rozvíjať aká profesia je pre Vás vhodná. Čo ste sa prišli naučiť, zvládnuť výzvy aby ste dosiahli úspešný radostný život.

Odhaľuje aký partner je pre Vás vhodný na spoločný život. Numerológia pomáha porozumieť vzťahom v rodine. Rodič – dieťa , Partner a partnerka, blízki priatelia kolegovia na pracoviskách. 

Osobná ročná vibrácia: približuje hlavnú tému v danom kalendárnom roku , ktorej sa treba venovať.

9 ročné životné cykly poukazujú ako sa rozvíjať, posúvať ku naplneniu životných cieľov, zámerov….

CENA: 50 eur (60 min. rozbor)

Petra Geletová Banská Štiavnica vizionárka tarot numerológia
Petra Geletová Banská Štiavnica vizionárka tarot numerológia

Výklad tarotu

Prostredníctvom tarotových kariet, môžete lepšie porozumieť situáciám v ktorých sa nachádzate. Dokážeme prísť na koreň problémov, prečo vznikli  a ako sa dajú riešiť ku spokojnosti všetkých zúčastnených. Ako nájsť lásku svojho života. Karty odhaľujú ako získať hojnosť na všetkých úrovniach existencie.

CENA: 20 eur (30 min. výklad)